Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

2011-07-19

СЕПТИКШОК - НОВА КОНЦЕНТРОВАНА СИЛА БІОЕНЗИМІВ

Нещодавно українські споживачі нашої продукції мали змогу познайомитись з новинкою у світі біологічної очистки відходів - рідким концентрованим біопрепаратом Біоензим СЕПТИКШОК.

СЕПТИКШОК - унікальний та надзвичайно концентрований біопрепарат, призначений для дуже занедбаних СЕПТИКІВ, ВИГРІБНИХ ЯМ та ВІДСТІЙНИКІВ, ДВОРОВИХ ТУАЛЕТІВ. Містить суміш вибраних непатогенних природних мікроорганізмів, надзвичайна активність котрих дозволяє знищити неприємний запах, розріджувати та розкладати також і органічні відходи, що важко розкладаються.

Біопрепарат не токсичний для людини, тварин та рослин. Відновлює природний процес розкладання відходів.

СЕПТИКШОК є важливим доповненням до біопрепарату БІО-Р1 ДЛЯ СЕПТИКІВ.

Інструкція про застосування:

Для початку, до занедбаного септику протягом першого місяця вносимо 1 упаковку кожних 14 днів. Надалі, аж до нормалізації роботи септику (приблизно 2 місяці), вносимо 1 упаковку один раз на місяць. Рекомендуємо перший раз вносити біопрепарат безпосередньо в септик. В подальшому є можливим вносити біопрепарат і через унітаз, змивши його достатньою кількістю води. Провівши серію внесень біопрепарату СЕПТИКШОК для відновлення нормального функціонування септику, рекомендуємо надалі застосовувати біопрепарат БІО-Р1 ДЛЯ СЕПТИКІВ з нашого асортименту продукції.

При використанні біопрепарату в сухих дворових туалетах необхідно, хоча б 1 раз на тиждень, вміст сухого туалету полити водою, щоб забезпечити його постійну вологість.

200 мл біопрепарату призначено для септиків об'ємом 3 м³ (максимально до 5 м³).

 

Запитуйте Біоензим СЕПТИКШОК в мережах господарських гіпер-супермаркетів.

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: