Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Відгуки

Напишіть Ваш відгук:

Ваш e-mail:
Ваше ім'я:
Коментар:
Страницы:  1 2 3 4 5 6
Біоензим

То: Анна. У відповідності з найнолвішими нормами прийнятими в Євросоюзі, ми не можемо офіційно рекомендувати Вам поливати присадибну ділянку чи сільськогоспродарські угіддя вмістом очисних споруд оброблених біоензиматичними препаратами (заборонено, без огляду на виробника).Дозволяється лиш виливати оброблений біопрепаратами вміст очисних споруд в компост.

Відкачувати воду з ями для заливки компостної купи рекомендуємо не раніше, як через 2 місяці після початку регулярного застосування біопрепарату.При відкачуванні та застосуванні води з ями в більш короткий термін, збільшуються ризики присутності в воді хвороботворних мікроорганізмів.

Анна

Очистивши каналізаційні води, чи можно потім використовувати цю воду для зрошування сільськогосподарських угідь?

Біоензим

То: Валентин. Скоріше за все, причиною сповільнення дренування у Вашій ямі стали жиромісткі стічні води, що поступають у яму з Вашої кухні.

Можемо попробувати вирішити проблему застосовуючи комбінацію препаратів Біо-Р2 та Біо-Р1.Внесемо в яму розчин приготований з однієї упаковки Біо-Р2, та рнозчин приготований з половини упаковки Біо-Р1.Через 14 днів знову внесемо в яму розчини біопрепаратів, як вказано вище.Наступні внесення біопрепаратів будемо проводити з місячним інтервалом.Через три місяці застосування біопрепаратів можливе покращення дренування у Вашій ямі.

Думаю було б непогано подумати над розширенням Вашої очисної споруди на ще одну яму, в котру стічні води будуть потрапляти з сучасної ями.А сучасну яму, шляхом невеликої модернізації, перетворити на жировловлювач, що дозволить збільшити об'єм та строк експлуатації Вашої системи.
Бажаю успіхів.Віталій.

Валентин

Здравствуйте. У меня несколько месяцев назад стала переполняться яма, в которую сливается вода из ванной+кухни+стиральной машины. Яма эксплуатируется полтора года. Высота - 1,5 м, диаметр - 0,8 м. Какой препарат можете порекомендовать?

Біоензим

То:Алксей. Умови для роботи біопрепаратів в сухому туалеті далекі від оптимальних.Недостатьня кількість вологи в сухих туалетах негативно впливає на ефективність застосування біопрепаратів.За таких обставин, зменшуючи кількість застосованих біопрепаратів, ми ще більше віддаляємось від необхідного оптимального результату.

Є можливим розділити упаковку біопрепарату на дві порції, та приготований розчин біопрепарату вносити в сухий туалет з інтервалом в 14 днів.Мушу зазначити, якщо Ви вирішили застосовувати препарат використовуючи за один раз тільки половину упаковки, що препарат гігроскопічний і пакетик з залишками препарату необхідно зберігати в щільно закритій тарі в сухому місці.Також при застосуванні препарату в сухому туалеті необхідно дотримуватись рекомендації: при використанні препарату в сухих туалетах необхідно хоча б 1 раз на тиждень вміст сухого туалету полити водою.
Бажаю успіхів.Віталій.

Алксей

Добрый день. Подскажите, пожалуйста, для сухого туалета объемом 1 куб. м. можно ли использовать для очистки одну упаковку Р1? Например, в первый месяц - 1/2 упаковки, во второй и третий месяцы - 1/4 упаковки. Заранее благодарен

Біоензим

То: Юрій.
Мені не відомі всі подробиці та строк і історія експлуатації Вашої вигрібної ями, включно геологічних умов на ділянці де вона розташована.Тому важко буде дати Вам більш детальну відповідь.

З досвіду можу зробити припущення, що можливою причиною причиною недостатньо ефективної роботи біопрепарату могло стати застосування агресивної хімії в побуті, чи високий викид і на перший погляд звичайних препаратів побутової хімії.Попробуйте проаналізувати, які і в якій кількості хімпрепарати вживаєте у себе дома.Якщо причина в хімзасобах, то переважно допоможе збільшення дозування.

Також хочу відмітити, що вживання біопрепаратів в холодну пору року менш ефективно, ніж в теплу.Застосування біопрепарату на межі допустимої мінімальної температури відображається на ефективності його роботи так, що можемо очікувати лиш приблизно 30 відсоткову ефективність від номінальної.Можлива і комбінація цих факторів.

Стосовно відновлення дренажних можливостей Вашої вигрібної ями необхідно мати на увазі декілька важливих речей:
-препарат прімарно призначенний для розкладання біологічних відходів у вигрібних ямах, септиках і т.п.Відновлення ж дренажних можливостей можна розглядати як свого роду "побічний" позитивний ефект застосування біопрепаратів.В залежності від геологічних умов, терміну експлуатації ями, характеру відходів строки відновлення дренажу можуть різнитися.
-Дренажні пори і капіляри з часом закупорюються жиром та анорганічними речовинами і в залежності від ступеню забруднення терміни та можливості відновлення дренажу різні: у когось відновиться через 2 місяці, у когось через пів року або рік, а у когось зовсім не відновиться.Як запобіжний захід, для збереження дренажних властивостей, оптимально використовувути біопрепарат від самого початку експлуатації вигрібної ями чи септику-тим самим сапобігаючи забиттю дренажного поля жировими відходами.

Якщо буде необхідність та бажання, звертайтесь до нашого представника на тел. 0974984499 - будемо раді Вам допомогти.

Успіхів у Новому році, та веселого Різдва!
Віталій Смірнов.

Юрий

Слив идёт в яму со свободным дном- 2 к. м. Уже 4 раза через каждые 2 недели пользуюсь Био Р-1 по регламенту, но не ликвидировалась вонь. Фикалии плавают, вода сейчас поднялась. Юрий.

Біоензим

То:Андрей. Ефективність роботи біопрепарату підвищується, якщо середовище, в котрому знаходяться і діють бактерії додатково збагачується повітрям.

Дуже хороші результати дало застосування аератору з мембранним компресором SECOH ( http://www.bioenzym.com/site/site-files/pdf/компресори%20SECOH%20UA_2.pdf )в жировловлювачах.Комбінація Біоензиму і аерації жиромістких вод в жировловлювачі дозволила відчутно збільшити їх потужність і швидкість переробки жирів і все це за мінімум коштів за допомогою недорогого і надійного компресора, поліуретанового шлангу, та мідної трубки з отворами.

Застосування компресору в накопичувальному колодязі каналізації приватного будинку разом із застосуванням Біоензиму дасть позитивний ефект.Виникають але труднощі з конструкцією аератора.Простенький: трубка з отворами - має тенденцію забиватись (при застосуванні в жировловлювачі не забивається).Монтаж якихось зворотніх клапанів для запобігання забиттю трубки - це вже питання економічної доцільності.Також можливо підєднати компресор до електромережі через реле часу, за допомогою якого компресор би вмикався через певні інтервали часу, або коли, наприклад, всі на роботі і нікому не заважатиме.

Стосовно акваріумного компресора.Не знаю наскільки вистачить його потужності, але в принципі, будь-яка і та найменша аерація середовища, в котрому працює біопрепарат, має лиш позитивні наслідки.Ми навіть рекомендуємо,якщо є технічна можливість,робити трубу, по котрій надходять нечистоти в колодязь,якомога вище над рівнем стічних вод в колодязі.Тоді вода,випущена скажімо з бачка в туалеті,падаючи з труби до рівня стічних вод в колодязі, додатково збагачує повітрям стічні води в колодязі.
З повагою, Віталій Смірнов.

Андрей

Повысится ли эффективность работы бактерий, если в накопительный колодец канализации частного дома обеспечить дополнительный приток свежего воздуха с использованием небольшого компрессора (к примеру, аквариумного)?

Страницы:  1 2 3 4 5 6

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: