Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Біо-Ензим – пожирач нечистот!

  У процесі життя людина продукує велику кількість речовин, які становлять небезпеку в разі їх накопичення. В цьому середовищі живе велика кількість патогенних мікроорганізмів, тож існує необхідність їх утилізації. З допомогою біотехнології виведено мікроорганізми, які у свою чергу виділяють ферменти для розкладання нечистот органічного походження.

- Останніх пів року в мене немає проблем із септиком, - розповідає мій співрозмовник. Володимир Васильович машкає в Червоних горах. – Мій будинок – сучасний, двоповерховий, з усіма вигодами. Але вони, вигоди, закінчуються з наповненням септика, раз на три місяці, а коли дощі або відлига – хоч не відпускай осенізаторів. Було, що за два тижні знову викладав енну суму грошей. А що робити?!
- Не переводити ж вигоди «за сарай», жартує пан Володимир. –Боявся, чи не просочаться патогенні фекальні бактерії в питну воду – свердловина ж бо поряд на ділянці, між септиком і вигрібною ямою туалету, що надворі. Біо-ензим, недорогий чеський препарат, застосував через відчай. І хоча через місяць відкачати септик септик мені таки довелося. Але він уже не був переповнений вщент. Здивувався, адже там замість звиклого смердючого болота, була трохи темна, але досить прозора вода, а на дні трохи осаду. Ось тоді згадав інструкцію до препаратів «Біо-ензим»: цей нерозчинний залишок потрібно вибирати до компостної ями. Це готове екологічне добриво! Тож наступного разу, звернувшись на Фіму «Біо-ензим», купив уже й біопрепарат для виробництва компостів. Тепер матиму навесні свої високоякісні  органічні добрива, а гній не купуватиму.
- А що ж із септиком?
- Крім того, що від нього перестало смердіти, він став практично самоочищуватися. За  ніч рівень у ньому майже повертається до сталої позначки. А щоб побутова хімія не «перемогла» біосередовище, періодично добавляю «Біо-ензим». Економія колосальна, а проблем – вдесятеро менше!
  Представник торгової марки «Біо-ензим» на Рівненщині,
Генадій Хомич прокоментував розповідь одного з перших покупців його продукції:                    
- Я й сам познайомився з «Біо-ензимом», маючи подібні проблеми.
Отримавши чудовий результат, поділився досвідом із сусідами. Пізніше, коли препарат почали 
замовляти масово, (адже попит був, і я його все одно вже задовольняв!) відкрити офіційне представництво компанії «Біо-ензим».        
  Найбільш вдячні замовники  - заміські ресторани, харчові підприємства, які крім септиків, мають величезні проблеми з постійними жировими відкладеннями. 
Перейшовши на «Біо-ензим», вони позбулися щоденних «неспецифічних» процедур: і труби й септики, які раніше часто доводилося очищувати дорогими хімікатами, а то й механічно вишкрібати, стали мало не стерильними. Майже прозорі, нешкідливі й безпечні для довкілля стічні води через ґрунтову «підлогу» септиків, очищену корисними бактеріями, просто просочувалося в землю, тому часто відпадала необхідність навіть відкачувати фекалії. Якби в нашій області всі домогосподарства та малі підприємства, як це робить уся Європа, застосовували б біологічне очищення стоків, крім  величезної економії коштів, ми мали б набагато чистіше середовище.
  Розумні люди повинні чинити розумно!  
                                                                           Спілкувався Сергій Снісаренко. 

По матеріалам газети „Сім днів”, №5/2009, м.Рівне. 

Попередня  Наступна-> 
 Повернутись до списку 

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: