Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Біочистота? Без проблем!

Останнім часом усе більше помешкань та установ оснащують за високими західними стандартами. Встановлюють сучасне сантехнічне устаткування, використовують нові оздоблювальні матеріали: метал, керамічну і кам'яну плитку, хром, пластик.
Але, як і колись, найпроблемнішими залишаються продукти, які утворюються в процесі життєдіяльності людини, як органічного, так і неорганічного походження. Допомогти людям в цьому питанні, змогла сучасна наука, створивши спеціальні високоефективні біопрепарати для утилізації залишків життєдіяльності людини.
Компанія «Біоензим», яка займається продажем продуктів для ліквідації та переробки нечистот біологічного походження, відома на українському ринку з 2004 року. До вашої уваги – чимало високоефективних продуктів на основі природних біокаталізаторів – суміші високоактивних ензимів та природних бактерій, які є незамінними помічники і у побуті, зокрема при ліквідації нечистот в септиках, зливних ямах та каналізаційних системах, в присадибних очисних спорудах, і у виробничій галузі, наприклад, підприємствах громадського харчування, готелях, очисних спорудах, підприємствах з переробки м’яса, консервних заводах, а також у виробництві високоякісних компостів для сільськогосподарських споживачів. Всі продукти компанії сертифіковані Міністерством екології і схвалені санітарно-епідеміологічною службою.

Пожирачі нечистот

Для септиків і туалетів.

В процесі життя людина, продукує велику кількість речовин, які складають небезпеку, в разі їх накопичення. В цьому середовищі є велика кількість патогенних мікроорганізмів,тож існує необхідність їх утилізації. Вирішувати проблему можна з допомогою централізованого каналізування. Але не всюди є доцільність, створювати такі системи. Одним з шляхів вирішення даної проблеми, є застосування сучасних біотехнологій в даній сфері. З допомогою біотехнології,
виведено мікроорганізми, які в свою чергу виділяють ферменти, для розкладання
нечистот органічного походження.
В розвинених країнах існують жорсткі норми, щодо забруднення навколишнього середовища. Особливо це стосується продуктів життєдіяльності людини, так як це є одним з забрудників природи. Сучасний ринок пропонує препарати останнього покоління, який відповідають всім нормам очистки нечистот прийнятих на Заході.Ці препарати не тільки утилізують нечистоти, а й вбивають патогенні мікроби. Вони є безпечними для людей, так, як є похідними природних бактерій.
Саме ці властивості має препарат Біо Р-1.Адже рано чи пізно перед власниками заміських будинків постає проблема утилізації продуктів життєдіяльності.З року в рік вони вимушені будь-якими способами ліквідовувати специфічні неприємні запахи і вичищати вигрібні ями,де скупчені харчові та господарські відходи. А препарат складається з природних бактерій і ензимів, призначенням яких є розкладання та ліквідація фекалій, залишків після тварин та інших відходів біологічного походження в септиках, помийних ямах, сухих туалетах. Після вживання препарату значно зменшується виділення неприємного запаху в септиках туалетах і помийних ямах. Препарат має властивість знищення патогенних бактерій, що зменшує ризик виникнення різних захворювань пов’язаних з цими бактеріями.
При застосуванні препарату, проходить розклад нечистот на воду і невелику кількість осаду без неприємного запаху. Надлишкова вода за якісними показниками є придатна для подальшого використання, наприклад підливу рослин на присадибній ділянці. Крім того, завдяки дії препарату значно збільшується інтервал вивозу септику, що забезпечує заощадження коштів і часу. При регулярному вживанні препарату, відпадає необхідність вивозу нечистот з септику.

Для жирів та труб.

Зазвичай крани і важелі сантехніки натирають до блиску, але часто забувають, що саме у трубах скупчується чимало нечистот і бактерій.При ліквідації біологічних відкладень із неприємним запахом звичайні засоби очищення труб, не завжди ефективні. Проблеми можна вирішити, використовуючи спеціальні засоби з активними ензимами.

Саме на базі ензимів розроблено препарат Біо Р-2. Він призначених для ліквідації жирів на кухонних мийках та в трубах з великою концентрацією жирів. Препарат містить суміш природних бактерій ензимів та ліпазу – речовину, яка розкладає жир на воду та органічні речовини. Таким чином препарат запобігає осіданню жирів з внутрішнього боку каналізаційних труб. Можна використовувати препарат і для профілактики систем каналізації.
А біологічний препарат Біо Р-3 призначений для прочищення каналізаційних труб, сифонів умивальників, ванн та туалетів, оскільки його розроблено саме для прочищення труб каналізації від осаду біологічного походження. Препарат можна застосовувати як в побуті, так і закладах громадського харчування. Біо Р-2 і Біо Р-3 є безпечним для всіх видів каналізаційних труб, оскільки не містять агресивних і хімічних речовин.

Для компостів.

Як часто власники присадибних ділянок, турбуючись про майбутній врожай, витрачають чималі кошти на придбання мінеральних добрив. А препарат Біо Р-4 допоможе їм вирішити усі проблеми із підживленням грунту, оскільки призначений для прискореного дозрівання компостів, переробки органічного сміття, наприклад, листя дерев, залишків трави тощо. Він також містить природні бактерії та ензими, здатні розкладати речовини органічного походження, та разом з тим ліквідувати шкідливі бактерії і неприємний запах. Кінцевим продуктом є високоякісний компост з високим вмістом поживних речовин. Це своєрідна маленька фабрика з виробництва добрив, тому немає необхідності витрачати кошти на купівлю міндобрив. При регулярному застосуванні препарату, вже за 2-3 місяці ви отримаєте зрілий високоякісний компост - готове добриво для "харчування" саду чи городу.

По матеріалам: "Добрий господар"

 <-Попередня   Наступна-> 
 Повернутись до списку 

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: