Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Оцінка біоферментних препаратів, що вводяться на ринок під торговельною маркою BІО-P

Інж. Вальтер Содомка
(Ведучий секції 240)

Науково-дослідний інститут водного господарства ім. Т. Г. M. м. Прага в рамках відомчого завдання Міністерства сільського господарства ЧР "Перевірка і підвищення продуктивності технологій очищення й устаткування" у 1992 - 1994 роках випробував і практично застосував біологічно-ферментні препарати Біоензим БІО-Р.

Мова йде про суміші ензимів і непатогенних (нешкідливих) сушених культур бактерій, що підтримують розкладання органічних речовин та жиру в стічних водах і каналізації. Дані продукти у своїй більшості знаходяться в порошкоподібній формі.

Науково-дослідний інститут водного господарства перевірив у лабораторних і робочих умовах вище зазначені препарати, а з цих іспитів вийшли наступні результати:

1) Препарат BІО-P1 дуже діючий для невеликих джерел забруднення, а саме для вигрібних ям, септиків, (септики – ґрунтові фільтри) де в стічній системі прискорюються й обновляються природні біологічні процеси очищення.
2) Препарат усуває неприємний запах у вигрібних ям і септиків.
3) Препарат за назвою BІО-P2 дієво усуває органічні
відкладення (жири) у трубопроводах, а саме в харчовій промисловості (бойні, ресторани, готелі), тим самим забезпечуючи відтік з каналів і системи вигрібної ями.
4) Вигодою препарату є просте застосування - його можуть просто використовувати і дрібні покупці, що, як правило, не є професіоналами по очищенню стічних вод.

Дана професійна оцінка предметного препарату по очищенню (попередньому очищенню) стічних вод була розроблена Науково-дослідним інститутом водного господарства ім. Т. Г. M. м. Прага, як об'єктивною, професійно дієздатною юридичною особою, уповноваженою рішенням Міністерства по охороні навколишнього середовища ЧР № 2/93 від 31.03.1993 р., під вих. № M/1023/93, діяти в області оцінки способу ліквідації стічних вод, шламу і відходів, а також функції куратора виробів у водному господарстві.

Метою оцінки згідно ст. 23 Закону № 138/73 Св. законів, є підтвердження, що технологія знешкодження стічних вод пропонується способом, що відповідає сучасному станові технічного розвитку, а при його застосуванні не прийде до погрози якості поверхневих і підземних вод або перевищенню припустимого ліміту забруднення вод злитих у підземну каналізацію.

Завантажити статтю у форматі PDF (65kB)

Попередня  Наступна-> 
 Повернутись до списку 

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: