Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Тестування і практичне застосування біологічних препаратів BІО-P з погляду водного господарства. УВЕДЕННЯ.

Інж. Енріко Маттіелло

Господарським договором № 42/94 від 17.05.1994 р. було погоджено, що НДІВГ ім. Т. Г. Mасарика м. Прага надасть технічну допомогу фірмі ТОВ "H + W s.r.o." при іспитах біологічного препарату BІ-P. Допомога полягала в проведенні розбору зразків стічних вод, що були очищені за технологією екологічних культур BІ-P і оцінка дієвості тестуванних культур.

На першому етапі роботи, коли ми одержали біологічний препарат BІ-P1 В СЕПТИК, ми провели орієнтовані іспити зі стічними водами ЦОС м. Прага, а також провели тести на ефективність. На наступному етапі іспитів були два інших біологічних препарати під позначенням BІО-P2 і BІО-P3. Дані препарати були випробувані в лабораторних умовах, на стічних водах привезених з бойні с. Водняни і крохмальних підприємств м. Гавлічкув Брод. Далі були дані препарати випробувані в лабораторних умовах на стічних водах із септиками і відходами вигрібних ям. Для порівняння дієвості препарату ми також у лабораторних умовах провели порівняльні іспити з іншими препаратами, що у даний момент знаходяться на місцевому ринку. Також був випробуваний вплив препарату по зниженню запаху сухих туалетів і вигрібних ям. В даний час проходять іспити в м. Прага 7 (жилий багатоповерховий будинок – 6 поверхів) по очищенню каналізаційних підключень.

Лабораторні іспити були проведені в зв'язку з тим, що дійсне законодавство вимагає перед робочими іспитами з даними препаратами одержати атестат Санітарного управління. Дані іспити в даний час проводить вище зазначене Управління на підставі наданих сертифікатів. Наданий звіт підсумовує результати лабораторних і модельних іспитів за період (березень – жовтень 1994 р.). Даний звіт є результатом аналізу препарату, проведеного Народним головним центром питної води, що буде служити як основний матеріал для Міністерства охорони здоров'я.

ЗМІСТ
1. Введення
2. Розбір проблеми
3. Експериментальна частина
3.1. Надані біологічні препарати
3.2. Узяття зразків і їхня аналітична обробка
3.3. Лабораторні і модельні іспити
3.4. Результати аналітичних розборів
4. Тест на ефективність
5. Пропозиція етикеток
5.1. BIO-P1
5.2. BIO-P2 и BIO-P3
5.3. BIO-P5
6. Таблиця № 1, № 2, № 3.

Завантажити статтю у форматі PDF (130kB)

 

 <-Попередня   Наступна-> 
 Повернутись до списку 

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: