Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Компостування випорожнювань в загороді на глибокій підстилці. Висновок

Результати всього предмету відстежування, тобто біоензимне компостування підстилки в загороді при вирощуванні поросят, можна на підставі певних результатів розділити на три основні групи, а саме на якість простору загороди, використання корму і на кінцевий субстрат, тобто компост.

З вимірювання якості простору загороди, а саме з вимірювання концентрації аміаку в загородах при вирощуванні поросят видно, що при використанні різних технологій видно виразне зниження величин даних концентрацій при використанні технології вирощування на глибокій підстилці з компостуванням в загороді із застосуванням ензимного біоактиватора. Величини, визначені при використанні даних технологій вирощування, знаходяться відповідно до вимог МСГ ЧР по будівництву і устаткуванню для господарських тварин, які в частині концентрації аміаку виходять із Закону № 309/91 Св. законів, «О атмосфері», в редакції змін і доповнень в Законі № 218/92 Св. законів. Згідно вказаним вимогам межа лімітного змісту аміаку знаходиться на рівні 25 ppm.

Наступним значним фактом, який був визначений при відстежуванні, є аналіз споживання корму. А саме з тієї точки зору, що при зниженні споживання корму на кожну штуку, приходить до вищих результатів, ніж при класичний технології вирощування поросят. Даний факт зареєстрований величинами середнього денного приросту, скороченням відгодівельного циклу і зниженням споживання корму на кілограм приросту.

В останню чергу необхідно підкреслити, що кінцевий субстрат (компост) має порівняно з поросячими випорожнюваннями і коров'ячим гноєм значно якісніший склад, що підтверджується вмістом живильних речовин в сухому залишку кінцевого субстрату. Даний факт далі указує на велику кількість живильних речовин, що вносяться в грунт.

З вказаних результатів і з перебігу всього відстежування вирішуваної задачі, рекомендуємо продовжувати в рішенні проблематики технології вирощування поросят із застосуванням ензимних активаторів для компостування глибокої підстилки прямо в загородах з поросятами. Колектив вирішував задачу, на підставі отриманих результатів припускає не тільки виразне зниження концентрації шкідливих газів в просторі загороди, але і подальшу демонстрацію даних аспектів в області ефективного вирощування поросят, стану здоров'я вирощуваних господарських тварин, робочого простору працівників в сільському господарстві при вирощуванні поросят і обмеження завдання збитку навколишньому середовищу в сільськогосподарській діяльності.

На підставі комплексної оцінки проведених аналізів рішення проблематики, необхідне буде поновити «Методичну інструкцію за оцінкою вирощування тварин з погляду створення і охорони здорових життєвих умов МЗ ЧР, вих. № HEM - 300 - 12.6.92» відповідно до знов отриманих знань. Новела могла б створити більш відповідні законодавчі рамки для схвалення дислокації вирощування відстежуваних категорій господарських тварин.

Зміст

1. Введення
2. Компостування випорожнювань в загороді на глибокій підстилці – ферментація випорожнювань в загороді
3. Матеріал та методика
4. Результати і обговорення
5. Висновок

Завантажити статтю у форматі PDF (1609kB)

 <-Попередня  Наступна
 Повернутись до списку 

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: