Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Компостування випорожнювань в загороді на глибокій підстилці. Введення

В даний час, коли постійно ведуться дискусії про негативний вплив сільськогосподарської діяльності на навколишнє середовище, не тільки в країнах Європейського Союзу, але і у нас, фахівці намагаються розробити і застосувати технічні і технологічні системи, які могли б негативний вплив на навколишнє середовище мінімізувати до найнижчого ступеня. В області рослинництва, це раніше всього вимоги по заміні добрив на хімічній базі природними добривами, в області тваринництва це спроба створення відповідного добробуту і елімінації впливу випорожнювань на контамінацію ґрунту і води.

Одночасно з даним бажанням постійно збільшуються вимоги до якості фінальних продуктів, які дуже вузько пов'язані з використовуваною технікою в технологічних системах первинного сільськогосподарського виробництва. В зв'язку з цим сільгоспвиробники постійно піддаються тиску, по зниженню виробничих витрат, що є основною умовою для економічно вигідної роботи на ринку з сільськогосподарською продукцією.

Супроводжуючим явищем при вирощуванні сільськогосподарських тварин є виникнення щільних і рідких випорожнювань. Дана проблема достатньо виразна при вирощуванні поросят. Одній з можливості вирішення гострої проблеми з використанням випорожнювань в технології вирощування і попередження виникнення екологічних катастроф, заподіяних забрудненням ґрунту і води, є компостування випорожнювань прямо в загороді. Дана технологія переробки випорожнювань, позначається також як екологічна біотехнологія, і заснована на процесі ферментації, який проходить в підстилці після застосування ензимного препарату - біоактиватору. Дані системи містять ензими, вироблювані мікроорганізмами, і внутрішню складову, яка своєю дією впливає на температуру підстилки, скріплення вуглецю і азоту, обмежують виникнення аміаку вносять свій внесок до розкладання не переварюваної волокнистої маси.

Дана екологічна біотехнологія також дуже підходить для окремих тварин, а саме створенням сприятливого клімату в хліву і його підтримки, а також зазвичай на створення і підтримку добробуту, що сприятливо виявляється при вирощуванні тварин і їх стані здоров'я, що в результаті виявляється на збільшенні щоденного приросту маси, а з тим і на економічній ефективності вирощування.

Зміст

1. Введення
2. Компостування випорожнювань в загороді на глибокій підстилці – ферментація випорожнювань в загороді
3. Матеріал та методика
4. Результати і обговорення
5. Висновок

Завантажити статтю у форматі PDF (1609kB)

 <-Попередня   Наступна-> 
 Повернутись до списку 

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: