Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Тестування і практичне застосування біологічних препаратів BІО-P з погляду водного господарства. РОЗБІР ПРОБЛЕМИ.

Вимоги які підвищуються до чистоти води, постійно покладають великі вимоги на технологію очищення і використання нових більш діючих способів очищення стічних вод. Для невеликих джерел забруднення приділяється велика увага інвестиційним і експлуатаційним витратам. При будівництві котеджів і невеликих об'єктів у селах, де немає змивної каналізації, необхідно побудувати очисні спорудження. У даному випадку маємо кілька можливостей:

a)умонтувати домашнє біологічне дискове очищення з дорогою експлуатацією;
b)побудувати герметичний приймач (вигрібну яму) і після наповнення відкачати стічну воду. З погляду дорогого транспортування, даний спосіб також досить дорогий;
c)септик і ґрунтовий фільтр, експлуатація якого дуже проста, має мінімальні вимоги по обслуговуванню і низьким експлуатаційним витратам та не насильно впливає на екосферу.

Природний процес очищення води вимагає присутності відповідної кількості необхідних мікроорганізмів. Дані мікроорганізми харчуються органічними речовинами, що знаходяться у воді або седиментах для свого росту і перетворюють дані речовини на вуглекислий газ і воду. Механізм процесу очищення й остаточного очищення стічних вод у ґрунтових фільтрах вважається з комбінованим впливом фізичних, біологічних і біохімічних процесів. Біохімічна складова залежить від навантаження фільтраційного ложа, а також від якості стічної води. У сильно навантажених фільтрів, як правило затоплених, працює фільтр, у анаеробних умовах, і має схильність до засмічення, і тим самим і до зниження свого терміну служби.

Дані недоліки ґрунтових фільтрів можна усунути і досягти збільшення ефекту очистки, шляхом використання селекційних мікроорганізмів, після додавання яких у воду вони зачнуть інтенсивну біологічну діяльність, яка веде до зниження утворення шламу з відновленням природного біологічного процесу.

Препарат BІO-P1 був розроблений спеціально для очищення стічних вод із септиків, вигрібних ям і ґрунтових фільтрів. Він містить сухі мікроорганізми, тобто суміш природних біологічних культур та ензимів, що здатні розкладати широку шкалу речовин, наприклад: фекальний матеріал, рослинні відходи і складені стічних вод. Мікроорганізми швидко активізуються, як тільки додаються у воду. Через те, що препарат використовує тільки обрані типи мікроорганізмів для утворення діючої анаеробної біомаси, приходить у септичному й осадовому резервуарі до анаеробного розкладання, тобто зменшується обсяг щільних складових частин шламу, а також кількість патогенних речовин. Постійні щомісячні дози допоможуть забезпечити функціонуючу систему з відсутністю запахів.

Препарат BІO-P3 є біологічним препаратом для очищення відходів, сифонів і каналізаційних систем при цьому розкладаючи жири на харчових виробництвах, промисловості і домашніх господарств. Виріб крім всього іншого містить суміш ензимів, а саме: амілази (розкладаючі речовини зі змістом крохмалю), протеази (розкладають протеїни) і ліпази (розщеплюють жири). Дана суміш ензимів, що руйнують і дієво розчиняють відходи, забезпечує їжу для швидкого бактеріального росту і розмноження. Таким чином, приходить до гідролізу (руйнуванню) жирових наносів на гліцерин і жирні кислоти, запобігаючи тим самим повторне осадження в змивній системі. Важливо тільки його постійне дозування. Препарат не агресивний і не ушкоджує зливальний трубопровід.

Вище зазначені препарати нешкідливі як для людей, так і для тварин.

Препарат BІO-F5 є природним біологічним засобом, що розкладає без запаху забруднення в домашнім господарстві і робочих приміщеннях. Активно усуває плями органічного походження і змінює всі органічні забруднення в нешкідливий порошок. У зв'язку з тим, що мова не йде про очищення стічних вод, ми з даним препаратом близько не працювали.

Через те, що кожний іноземний виріб повинний бути затверджений Головним санітарним лікарем, були виробу BІO-P 15.09.1994 р. спрямовані в Державне санітарне управління (Народний головний центр питної води) м. Прага 10, вул. Шробарова 48, де їх було тестовано. На підставі прикладених сертифікатів, у яких була підтверджена відсутність патогенних речовин, можна припускати, що ідентифікована мікрофлора не представляє погрози навколишньому середовищу. При застосуванні необхідно виключити можливість контамінації підземних або поверхневих вод джерел питної води.

ЗМІСТ
1. Введення
2. Розбір проблеми
3. Експериментальна частина
3.1. Надані біологічні препарати
3.2. Узяття зразків і їхня аналітична обробка
3.3. Лабораторні і модельні іспити
3.4. Результати аналітичних розборів
4. Тест на ефективність
5. Пропозиція етикеток
5.1. BIO-P1
5.2. BIO-P2 и BIO-P3
5.3. BIO-P5
6. Таблиця № 1, № 2, № 3

Завантажити статтю у форматі PDF (130kB)
 <-Попередня   Наступна-> 
 Повернутись до списку 

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: