Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Відгуки

Напишіть Ваш відгук:

Ваш e-mail:
Ваше ім'я:
Коментар:
Страницы:  1 2 3 4 5 6
Біоензим

То:мирослав. Доброго дня, Мирослав! Ми зацікавленні в розширенні географії продажу біопрепаратів Біоензим.Деталі продажу Біоензиму в Канаді та Японії необхідно обговорити додатково.
З повагою, Віталій.

мирослав

Чи можна ваш біопрепарат придбати для подальшого продажу у Канаді та Японії?
Мирослав.

Біоензим

То:Виталий. Доброго дня, Віталій!Попадання нашого біопрепарату в систему травлення людини не несе для неї небезпеки.Більшість компонентів біопрепарату в тій чи іншій кількості за нормальних обставин присутні в системі травлення людини.Уже були випадки, коли біопрепарат за тих чи інших обставин потрапляв в стравохід людини, але максимально викликав незапланований похід в туалет.
Але офіційно мусимо дотримуватись правил та інструкції, в котрій на нашому біопрепараті рекомендуємо:"При випадковому внутрішньому вживанні - негайно випити кілька склянок води і викликати блювоту."

Стосовно Вашого другого запитання, Вас буде контактувати наш представник в Україні.Для більш швидкої комунікації прошу надіслати свій телефонний номер на е-mail: abrahamovych@bioenzym.com

Бажаю успіхів, Віталій.

Виталий

Добрый день!У меня несколько вопросов:
1)Чем грозит попадание вашего препарата в желудок?
2)Какие требования к представителю в регионе?
Ответы можно на e-mail

Біоензим

То:Ілля. Бактеріям, щоб працювати, необхідне поживне середовище-в данному випадку фекалії та волога.
Без надходження вологи та поживних речовин бактерії загинуть.Рекомендуємо вносити розчин біопрепарату у вигрібну яму, в котру вже почали надходити відходи.
З повагою, Віталій Смірнов.

Ілля

Препарат БІО-Р1 після розведення у воді обовьязково потрібно виливати у наповнену вигрібну яму? Чи можна у щойно вириту, над якою згодом встановлять туалет ?

Біоензим

То:Добров Виталий.Біопрепарат Біоензим Біо-Р4 не являється аналогом препарату "Байкал ЭМ1", та "Сияние".
У нас відсутні повні специфікації вище вказаних препаратів російського виробницва, але і з тієї інформації, котрою ми володіємо, видно, що розбіжності між нашим продуктом і наведенними Вами виробами досить суттєві, тому ми не можемо вважати вище вказані препарати аналогами Біоензиму Біо-Р4.
З повагою, Віталій Смірнов.

Добров Виталий

Является ли "Био-энзим" (БІО-Р4) аналогом препаратов "Байкал ЭМ1" или "Сияние", которые в свое составе также содержат комплекс эффективных микроорганизмов и используются в качестве микробиологического удобрения?

Бектурганова Виктория

Огромное спасибо за информацию.

Біоензим

То:Бектурганова Виктория. При доставці товару в межах України та за посередництвом підприємства "Укрпошта" оплата здійснюється при отримуванні товару.В ціну біопрепаратів є включена вартість упаковки та пересилки замовлення на території України.Замовник на пошті не платить ще якісь проценти і т.п.- все вже в ціні.

Мінімальна кількість замовлення в нашому інтернетовому магазині - 5 упаковок біопрепаратів.

Нажаль, з огляду на подорожчання поштових послуг, та інших витрат пов"язаних з пересилкою замовлень, ми були змушені деяким чином змінити ціни наших біопрепаратів в сторону збільшення роздрібної ціни для реалізації через інтернет-магазин.Надіюсь, що наші клієнти з порозумінням віднесуться до цього нашого кроку.
Хочу подякувати за довіру до наших продуктів і надіюсь, що Біоензим стане Вашим надійним помічником.
З повагою, Віталій Смірнов.

Страницы:  1 2 3 4 5 6

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: