Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Відгуки

Напишіть Ваш відгук:

Ваш e-mail:
Ваше ім'я:
Коментар:
Страницы:  1 2 3 4 5 6
СЕРГЕЙ

Добрый день!Скажите палуйста есть ли шанс с помощью биопрепарата Р1 "заиленную" выгребную яму сделать вновь работоспособной(первые пять лет яму не выкачивали,а сейчас качаем раз в месяц ). Выгребная яма 4м3.И правильно ли я буду делать если буду откачиваать только 1/2 часть ямы. Хотелось бы иметь ваше представительство в г.Полтава.
С уважением Сергей !

Біоензим

То:Владимир.Оптимальні теплоти навколишнього середовища
для застосування біопрепаратів є від +5 до +40°С.
Хоча септик зимою не замерзає, так як під час процесу бродіння
із застосуванням препарату виділяється тепло, ефективність
роботи препарату в зимовий період знижується приблизно на половину,
в залежності від конкретних умов.В зимовий період рекомендуємо
застосовувати підвищену кількість препарату.Весною, коли температура
повітря почне утримуватись на поділці +10, та вище - можна перейти
на стандартну кількість внесення біопрепарату.
З повагою, Віталій Смірнов.

Владимир

Добрый день
Скажите пожалуста при какой
температуре работают бактерии
Спасибо

Біоензим

То: Елена.
Для більш грунтовної відповіді мені недостатньо наданої Вами інформації. Виходячи з Вашого повідомлення, беру до уваги те, що ваша вигрібна яма після трьох тижнів експлуатації є повністю заповненою.З цього можу зробити висновок, що обєм вигрібної ями є значно нижчий від необхідного.Стандартно вигрібна яма повинна вмістити двох місячну порцію відходів без необхідності її вивозу. Робота біопрепарату у вигрібній ямі є відчутною вже через 10-14 днів ( у когось і набагато швидше в залежності від конкретних умов).1-2 місяці проходить старт процесу біологічної очистки, під час якого в мертвому середовищі септику, чи вигрібної ями, за допомогою корисних бактерій, утворюється біоактивне середовище спроможне прискорити процеси розкладання відходів.Вносити біопрепарати необхідно по весь час експлуатації септику (вигрібної ями).Необхідно також мати на увазі, що біопрепарат прискорює процеси біологічного розкладу біовідходів, але аж ніяк не впливає на інтенсивність випаровування води, чи її відкачування або деградації у інший спосіб.Для цього існують системи з проектуванням котрих, та вибором найкращої, для Ваших умов та можливостей, Вам допоможе фахівець підприємства по продажу індивідуальних очисних систем.

Стосовно труб.Маючи лиш інформацію про те, що трубами погано протікає вода – невистачить місця на упаковці, щоб розписати всі можливі причини, та способи вирішення цієї проблеми.За роки експлуатації каналізації на її стінках відкладаються нашарування нечистот, котрі значно зменшують діаметр каналізаційної труби.У таких труб, експлуатація котрих проводилась без належної профілактики (наприклад періодичного застосування Біо-Р3) достатньо, щоб в неї потрапило хоча б картопляне лушпиння, котре у вузькому проході каналізаційної труби утворить корок, блокуючи вільне протікання води.В цьому випадку я б порекомендував прочистити трубу механічним способом з наступним застосуванням біопрепарату Біо-Р3.З досвіду відомий випадок, коли люди були невдоволені результатами застосування біопрепарату Біо-Р3, але після перевірки каналізаційних труб нашим працівником, зясувалось, що труби забиті піском та рештками старої штукатурки, котру спускали в каналізацію працівники ремонтної бригади, що проводили в будинку ремонтні роботи.Цим хочу сказати, що причин вашої проблеми, виходячи з наданої інформації, може бути дуже багато.
Як одне з можливих рішень проблеми з каналізаційними трубами я можу запропонувати застосування у Вашому випадку біопрепарату Біо-Р3 ПРОМ – призначенного для прочистки каналізаційної системи в багатоквартирних будинках.
Ще хочу звернути Вашу увагу на зведене до мінімуму(по можливості повністю відмовитись), на протязі кількох днів після застосування біопрепарату,вживання хімічних засобів на базі хлору, та інших агресивних речовин, так як ці речовини вбивають не лише патогенні, але і корисні мікроорганізми, котрі є основою наших біопрепаратів.

Для більш детального вивчення , та пошуків рішення Вашої проблеми без вагань контактуйте нас на e-mail: info@bioenzym.com або контактуйте нашого представника на тел. 809 74984499. З задоволенням попробуємо Вам допомогти.З повагою, Віталій Смірнов.

Елена

Почти 3 недели назад 19 сентября купили Р1, Р2 и Р3. 2 упаковки Р1 развели и засыпали в яму,которую очистили, следуя инструкции. также залили Р2 в трубы. была проблема, даже при пустой яме вода плохо отходила. через день еще залили в трубы Р3 на ночь. Сейчас яма уже полная, а вода по трубам так и не начала хорошо отходить :(
теперь вопрос: когда бактерии в яме начнут действовать и пожирать отходы?
и что делать с трубами? когда бактерии в трубах должны действовать?

Біоензим

То:Мишко. Замовити нашу продукцію можете на нашому сайті, для цього в правій колонці є велика синя кнопка "ЗАМОВИТИ". Також можете зробити замовлення зателефонувавши на тел.80974984499.Наявність дистрибютора у Вашому регіоні з"ясуєте зазирнувши у розділ сайту "Торгівельна мережа-В Україні",там виберете область в котрій проживаєте.Якщо у Вашій області немає нашого представника,або Вам просто не хочеться нікуди їздити,завжди можете замовити наші біопрепарати на нашому сайті і отримати замовлення поштою.Докладніше про можливості доставки і терміни реалізації замовлення знайдете на нашому сайті у відділенні "Замовлення продукції-Умови доставки".
Крім упаковки біопрепарату по 70г існують і більш місткі упаковки, напр. 1,5,10 кг біопрепарату.Правда тут вже мова йде про біопрепарати для промислового використання.Можливість замовлення біопрепарату,наприклад, у 1 кг упаковці можете обговорити зателефонувавши на тел.80974984499.
На рахунок адреси.Роблячи замовлення на нашому сайті в нашому інт.магазині, крок за кроком покупець дійде до формуляру, в котрому необхідно виповнити колонки,такі як,наприклад,"Прізвище, ім'я, по батькові","Домашня адреса (для організацій - юридична)",та ін.-одним словом все необхідне для того,щоб замовлення надійшло замовнику без зайвих затримок.
З повагою,Віталій Смірнов.

Мишко

Як можна замовити вашу продукцію і в які сроки вона прийде?
Підскажіть будь ласка чи існуе більша упаковка БІО-Р1 і куди вписувати свою адресу?

Біоензим

То: Валера. Добрый день, Валерий! Одна упаковка Био-Р1 представляет собой месячную порцию биопрепаратов для септиков до 5м3,при условии примененя в септике с умеренной загруженностью,например в септике предназначенном для семьи из 4-х человек. Для запуска процесса биологической очистки в септике до 5м3, рекомендуем в течении первых 2-х месяцев вносить в септик повышенное количество биопрепарата, а именно: по 2 упаковки Био-Р1 один раз на месяц, или по 1-й упаковке каждых 14 дней.В дальнейшем вносить в септик по 1-й упаковке весом 70г один раз в месяц,тоесть на протяжении ВСЕГО времени эксплуатации септика необходимо вносить в него соответствующую порцию биопрепаратов. С уважением, Виталий Смирнов.

Валера

добрый день. подскажите скалько мне нужно материала что бы очистить сливную яму объемом 3 м.куб. и сколкько месяцев сносить препарат. в описании написано только про первые 2 месяца. Спасибо.

Біоензим

То:Kostya. В настоящее время мы пересмотрели способ оплаты за доставку биопрепаратов.Теперь стоимость биопрепаратов включает в себя стоимость пересылки по Украине и все остальные возможные издержки.Теперь,заказывая биопрепараты у нас на сайте,можете сразу узнать сколько Вам будет стоить Ваш заказ, сделав расчёт по схеме: стоимость упаковки х количество упаковок.По вопросу стоимости Вашего заказа,сделаного еще по старой схеме доставки и "неразберихе" с почтовыми накрутками, я попросил связатся с Вами нашего представителя в Украине.Прошу прощения за причинённые неудобства и надеюсь,что Вами описаная проблема будет улажена.Виталий.

Страницы:  1 2 3 4 5 6

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: