Наші контакти

Na Jarově 4, 130 00, Praha 3, Czech Republic

Телефон: +420 608 363 519
Факс: +420 266 026 243
E-mail: info@bioenzym.com
Скайп: bioenzym

Відгуки

Напишіть Ваш відгук:

Ваш e-mail:
Ваше ім'я:
Коментар:
Страницы:  1 2 3 4 5 6
Генадій Благов

Шановні! Я є власником невеликих очисних споруд для очищення побутових стічних вод, які працюють на Вашому біопрепараті Біо-Р1. Живемо в будинку вчотирьох. Біопрепарат застосовую 4 рази в рік, хоча, як мені здається, ефективність очисних споруд від цього не страждає. Очищену воду використовую для поливання рослин на присадибній ділянці. Чи можу я, таким чином, розповсюдити якісь хвороботворні бактерії та їм супутні хвороби?
Порадьте, які хімпрепарати в побуті краще не використовувати (з точки зору їх безпроблемної деструкції в очисних спорудах). Хлоромісткі дезинфікуючі засоби не вживаємо, але і пральний порошок містить тензиди, фосфонати, фосфати і так далі. При частішому вживанні пральної машини, вода, витікаюча з очисних споруд, має запах авіважу, який містить 5-15% катіонічних тензидів, бензалконіум хлорид, ароматизатори, та інші допоміжні речовини. Яка можлива причина? Дякую за відповідь.

Біоензим

То:Ярослав Пшеничка. Нажаль, сильно дезинфікуючі засоби, такі як згаданий Вами Доместос, завжди знижують ефективність дії біопрепаратів.Справа в тому, що біопрепарати містять живі мікроорганізми, котрі вище вказані дезинфікуючі засоби знищують. Звичайно, що в господарстві важко обійтися без різноманітних засобів з вмістом хлору, та інших недружніх до живих мікроорганізмів речовин, що містить в собі побутова хімія.Тому рекомендуємо вносити розчин біопрепарату в септик регулярно кожен місяць, щоб втримати вже створене біоактивне середовище для оптимального розкладу органічних речовин.Найгірше, коли біоензими залити дезинфікуючими засобами одразу після внесення до септику, коли ще не було створене сприятливе для бактерій середовище.
Дякую за запитання.З повагою, Віталій Смірнов.

Ярослав Пшеничка

Добрый день! Купил Ваш препарат Био-Р1 для септиков.В инструкции сказано:"Не менее 24 часов после применения не использовать дезинфицирующие или химические средства, так как это значительно снижает активность препарата".Примерно через 14 дней после применения биопрепарата мне удалось по ошибке вылить в туалет ведро с водой и чистящим средством содержащим хлор - Доместос.Является ли это помехой для нормальной работы препарата? Снижается действие препарата и в случаи, когда воду с моющим средством или хлоркой выльете в септик такое длительное время после внесения препарата? Из инструкции я понял, что после выше указанных 24 часов можно лить в канализацию что попало.А может и потом действуют какие-то ограничения? Благодарю за ответ.

Біоензим

То:Ярослав Вовк. Біопрепарат Біо-Р3ПРОМ буде мати навпаки, виключно позитивний вплив на процеси біологічної очистки в очистних спорудах Вашого підприємства, так як бактерії та ензими, що входять до складу біопрепарату зазвичай використовують для очистки стічних вод в очисних спорудах.

Стосовно кількості біопрепарату, я би порадив вжити 1 кг препарату на 10 каналізаційних отворів.
З повагою, Віталій Смірнов.

Ярослав Вовк

На нашем предприятии хотим попробовать Ваш препарат Био-Р3ПРОМ в количестве 1 кг на 14 канализационных отверстий.Хотел бы от Вас получить информацию о влиянии биопрепарата на работоспособность наших заводских систем биологической очистки.Могут ли бактерии, содержащиеся в биопрепарате, негативно повлиять на процессы биологической очистки в наших очистных сооружениях?

Біоензим

То:Роман. Стосовно засобів побутової хімії, то краще обійтися без засобів з вмістом хлору, наприклад "Доместос", та под.,а також засоби, наприклад, "Крот", та інші препарати з виразною дизінфекційною дією.Решту засобів, котрі Ви звикли використовувати у побуті, можете без проблем застосовувати.Оскільки в сучасному житті обійтися без хімії в побуті практично неможливо, необхідно внесення розчину біопрепарату повторювати, щоб процес розкладу біологічних відходів в септику не зупинився.Пральний порошок, мило, засоби для миття посуду - все це невелика проблема.Найгіршими є луги.
Дякую за запитання.Віталій Смірнов.

Роман

У меня вопрос относительно биопрепарата Био-Р1.В какой мере можно использовать моющие или чистящие средства, чтобы не причинить вреда бактериям в септике?Имею ввиду средства по уходу за туалетом,моющие для посуды,стиральный порошок и т.п.Спасибо за ответ.

Біоензим

То:Михаил. Бактерії недовговічні, особливо коли до септику регулярно не надходять органічні відходи і вода.Виходячи з цього необхідно вносити розчин біопрепарату до септику хоча б 1 раз на місяць.
З повагою, Віталій Смірнов.

Михаил

Сколько времени выдержит бактерия в септике без поступления свежих отходов? У меня септик на даче стоит, бываю там время от времени.Нормально будет,если биопрепарат буду вливать по приезду на дачу,потом опять на даче никого,а в следующий приезд опять налил биопрепарат?

Біоензим

То:СЕРГЕЙ. Беручи до уваги проміжок часу на протязі котрого вигрібна яма експлуатувалась без застосування біопрепаратів, можемо припустити, що жир, котрий у помірно великій кількості міститься у стічних водах, герметично закупорив всі капілярні пори, через котрі раніше відбувалось просочування стічних вод до навколишніх грунтів.На додаток хочу сказати, що за 5 років експлуатації вище вказані жири могли перетворитись на анорганічні речовини, котрі не розкладаються за допомогою біопрепаратів.

По практичній стороні питання можу вам порадити спробувати очистити стіни вигрібної ями(зони, через котрі проходила інфільтрація стічних вод)механічним способом (можливо водою під високим тиском).

Біопрепарати використовувати можете, але без усунення механічним способом герметизуючого шару анорганічних речовин, думаю, що просочування вод до навколишніх грунтів відновлено не буде.Відкачування 1/2 частини ями під час застосування біопрепаратів допомагає утримувати в ямі біологічно активне середовище і є правильним кроком.
З повагою, Віталій Смірнов.

Страницы:  1 2 3 4 5 6

Опитування

Про нашу продукцiю ви дiзнались з: